iconRejestracja domen

Domena internetowa to adres umożliwiający odnalezienie Twojej witryny WWW w sieci interent. Posiadanie własnej domeny umożliwa obsługę poczty pod własnym adresem, np. jan.kowalski@phu-nazwa-firmy.pl. W celu zamówienia domeny, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Proszę mieć na uwadzę, żę tylko domeny .pl umożliwają rezerwację domeny przed zaksięgowaniem płatności. W każdym innym przypadku, domena jest rejestrowana faktycznie dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty. Dlatego termin wpłaty dla domen globalnych jest faktycznym czynnikem gwarantującym rejestrację domeny.

Sprawdź czy Twoja domena jest dostępna

Podaj nazwę domeny, która cię interesuje. Jeżeli chcesz aby system zaproponowal ci inne rozszeżenia domen, wybierz z listy opcję dowolna. Sprawdzimy czy nazwa dostępna jest w innych rejestrach.

Przykładowe adresy domeny (hurtonet jest tutaj przykładem)

 • http://www.hurtonet.pl
 • http://hurtonet.pl/
 • http://galeria.hurtonet.pl/
 • http://www.galeria.hurtonet.pl
 • Dowolna inna kombinacja *.hurtonet.pl
Przenieś domeny do HurtoNetu
 1. tick
 2. tick
 3. tick
 4. tick
 5. tick
 6. tick
 7. tick
 8. tick
 9. tick
 10. tick
 11. tick
 12. tick
 13. tick
 14. tick
 15. tick
 16. tick

Transfer domeny

Transfer domeny polega na przeniesiu obsługi technicznej i finansowej do nowego rejestratora. Procedura transferu nie powoduje przestoju w działaniu domeny i jest całkowicie bezpieczna. Ważność twojej domeny nie jes skracany - w nie których przypadkach transfer powoduje jednoczesne przedłużenie ważności domeny o dodatkowy rok.

Szukaj wolnych domen

Masowe szukanie domen

Pozwala na precyzyjne określenie, które typy domen Cię interesują. Można także podać kilka nazw, co przyśpieszy odnelezienie ważnych dla Ciebie adresów

Cennik

Aktualności       

Nowa wersja strony

Pragniemy poinformować, iż dnia 11.09.2013 w godzinach 06:00-08:00 odbywać się będą prace techniczne w rejestrze domen .eu EURid.

Informujemy, iż w dniu dziejszym, biuro obsługi Klienta będzie czynne w godzinach 9.00-14.30.

Niedostępność rejestru NASK 20.03.2013 oraz 27.03.2013 w godzinach 04:00-07:00